Rosyjski raz a dobrze

Wydawnictwo: Lingo
hobby
LubimyCzytać

Samouczek Lingo to skuteczny i szybki sposób na opanowanie nowoczesnego języka rosyjskiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, co już nieraz zaczynali. Dzięki aktualnej tematyce dasz sobie radę w podróży, na spotkaniu ze znajomymi i u lekarza, porozmawiasz służbowo lub prywatnie przez telefon. Dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Rosjan i polskiego lektora. Miejsca w...

Dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Rosjan i polskiego lektora. Miejsca w podręczniku odwołujące się do nagrań oznaczone ikonkami z numerem ścieżek.
Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowuje do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy.
"Rosyjski raz a dobrze" to:

Dialogi, słownictwo, gramatyka i frazeologia
Ćwiczenia z kluczem, w tym na rozumienie ze słuchu
Lekcje powtórkowe, ciekawostki, informacje praktyczne
75 minut nagrań w mp3
Płyta przyjazna samoukowi: do słuchania w domu, w samochodzie, w pracy
Ćwiczenia na rozumienie ze słuchu

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!