Świerszczykowe piosenki

Wydawnictwo: O-press
bajki
LubimyCzytać

Drogie Dzieci, Rodzice, Babcie i Dziadkowie. Zdarza się czasem, że zima, choć tak bardzo lubiana przez dzieci, nawet i im daje się we znaki. Wtedy nasze pociechy zaczynają tęsknić za latem, ciepłym lipcowym słońcem, za kąpielą w morzu i wycieczkami po górach. W tych tęsknotach pomaga im nastrój zimowych wieczorów, ciepło i blask ognia w domowym kominku, a czasem sąsiedztwo dziwnego...

Drogie Dzieci, Rodzice, Babcie i Dziadkowie.

Zdarza się czasem, że zima, choć tak bardzo lubiana przez dzieci, nawet i im daje się we znaki. Wtedy nasze pociechy zaczynają tęsknić za latem, ciepłym lipcowym słońcem, za kąpielą w morzu i wycieczkami po górach. W tych tęsknotach pomaga im nastrój zimowych wieczorów, ciepło i blask ognia w domowym kominku, a czasem sąsiedztwo dziwnego wspłlokatora, który

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!