Przez umysł do idealnej sylwetki - co wpływa na siłę i wytrwałość w dążeniu do pięknego ciała i szczęścia w życiu?

Wydawnictwo: The Black Horse
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Audiobook „Przez umysł do idealnej sylwetki - co wpływa na siłę i wytrwałość w dążeniu do pięknego ciała i szczęścia w życiu” powstał z myślą o tych osobach, które mają kłopoty z uzyskaniem swojej idealnej sylwetki i już kilkukrotnie ich próby działania w tym kierunku kończyły się fiaskiem. Twoje ciało i jego wygląd to suma obrazów-myśli i emocji jakie masz każdego dnia. Uzyskanie...

Uzyskanie świadomości jak nasz umysł kształtuje nasze nawyki i nasze ciało jest podstawową wiedzą, która pomoże uzyskać ci efekty.

- Jeżeli zależy ci na przedłużeniu swojego życia i korzystaniu z niego w sposób szczęśliwy i świadomy?

- Jeżeli chcesz schudnąć w bezpieczny, skuteczny i przede wszystkim trwały sposób

- Jeżeli chcesz być bardziej aktywny, mieć więcej energii i żyć pełnią życia

- Mieć niebywałą sprawność fizyczną i być dumny z siebie i swoich osiągnięć?

- Jeżeli chcesz wiedzieć w jaki sposób masz się skutecznie motywować?
I w końcu jeżeli chcesz przejąć pełną kontrole nad swoim ciałem i szczęśliwym życiem ten audiobook jest właśnie dla ciebie.

Wykorzystaj to!

Grzegorz Szewczyk Trener Kulturystyki i Fitness oraz Trener Rozwoju Osobistego i Motywacji. Specjalizuje się w zagadnieniach motywacji i zaangażowania dla sportowców.

Od 20 lat czynnie uprawia sport i jest aktywnym trenerem personalnym. Ma rzadko spotykany talent do motywowania innych w zakresie wytrwałego dążenia
do celu jakim jest smukła i wysportowana sylwetka oraz kondycja fizyczna.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!