Kindness Boomerang, czyli 365 sposobów jak zmienić świat i siebie

Wydawnictwo: Buchmann
inne
LubimyCzytać

I ty możesz zmienić świat na lepszy!Wszyscy dobrze znamy powiedzenie, że podarowane dobro wraca.Za sprawą Kindness Boomerang nasza rzeczywistość może się wzbogacić o serię pozytywnych wydarzeń. Dobro jak bumerang powraca.   Oparta na kalendarzu książka, w której znajdziemy propozycję dobrego uczynku na każdy dzień roku. Pomysłom towarzyszą motywujące cytaty i przemyślenia autorki, która...

Oparta na kalendarzu książka, w której znajdziemy propozycję dobrego uczynku na każdy dzień roku. Pomysłom towarzyszą motywujące cytaty i przemyślenia autorki, która przekonuje, że codziennie, dzięki drobnym gestom, możemy zrobić coś dobrego dla środowiska, osób w naszym otoczeniu i - dla nas samych. Sam spróbuj wprawić w ruch dobro już dziś!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!