Statystyka opisowa i matematyczna dla zarządzania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania UW
inne
LubimyCzytać

Niniejszy skrypt obejmuje pierwsze dwa działy statystyki, a więc statystykę opisową i matematyczną, w zakresie obowiązującym na studiach zarządzania, gdyż może być ona przydatna w pracy specjalisty od organizacji i zarządzania. Liczne przykłady blisko 90 mające charakter ekonomiczny, czy związane z zarządzaniem, pokażą, jak mam nadzieję, praktyczny sens statystyki i powinny ułatwić zrozumienie prezentowanych pojęć.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!