Puzel

Tłumaczenie: Zofia Uhrynowska-Hanasz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Uzdrawiacz koni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
Puzzle
Konie
Pistacia

Kiedy Nicky po raz pierwszy zobaczył Puzla, wiedział, że jest w nim coś szczególnego, chociaż inni uważali, że wygląda dziwnie: niezdarny, biały kuc z brązowymi łatami, porozrzucanymi niczym fragmenty puzzli. Lynette - młoda, ambitna zastępczyni stajennego dostrzegła jednak ów szczególny talent drzemiący w srokatym Puzlu, talent, który może uczynić z niego gwiazdę. Nicky stanął przed trudną decyzją. Czy pomóc Lynette trenować Puzla - nawet jeśli jej metody są zbyt brutalne, czy po prostu odejść i zostawić Puzla na łasce Lynette. Nicky wiedział, że cokolwiek zrobi, Puzel będzie na przegranej pozycji... chyba że znajdzie się trzecie wyjście.

[opiw wydawcy]

Bardzo dramatyczna, wspaniała historia konia Puzla, który uzdrawiał ludzi wyglądał jak z po rozsypanych fragmentów puzzli bardzo dziwnie.
Chłopiec Nicky po raz pierwszy go zobaczył zaczął pomagać mu.
Poruszająca, piękna książka wzruszyłam się przy niej

Springy | 2017-04-04
Misterin | 2015-09-22