Jestem na ciebie zły, ale cię kocham. Jak naprawić relacje z rodzicami

Wydawnictwo: Esprit
LubimyCzytać

Jak wybaczyć rodzicom i zbudować z nimi bliską relację? Czy rodzice cię wyzywali? W jaki sposób cię krytykowali? Czy pamiętasz uczucie rozczarowania, kiedy nie wypowiadali słów wsparcia lub uznania, których oczekiwałeś? Czy byli wobec ciebie okrutni lub obojętni? Być może jesteś dorosły, a nawet założyłeś już rodzinę, ale bolesne wspomnienia wracają. Czy przychodzą ci wtedy do głowy...

Jak wybaczyć rodzicom i zbudować z nimi bliską relację?

Być może jesteś dorosły, a nawet założyłeś już rodzinę, ale bolesne wspomnienia wracają. Czy przychodzą ci wtedy do głowy myśli: Nie czuję potrzeby, aby rozmawiać z rodzicami o przeszłości, uwolniłem się od tego, Nie chcę ich skrzywdzić, Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego? Jeśli tak, to proces przebaczenia jest jeszcze przed tobą.

Isabelle Filliozat radzi, jak wyrazić tłumioną złość, oraz udowadnia, że niezależnie od wieku warto zawalczyć o uzdrowienie relacji z rodzicami.

Tej książki nie da się przeczytać w jeden wieczór i odłożyć na półkę. Można z nią jedynie wyruszyć w głąb siebie i odnaleźć klucz do tworzenia zdrowych więzi.

Natalia Białobrzeska

Isabelle Filliozat psychoterapeutka, autorka książek W sercu emocji dziecka, Próbowałam już wszystkiego i Moje dziecko doprowadza mnie do szału, które stały się najpopularniejszymi poradnikami dla rodziców, sprzedającymi się w setkach tysięcy egzemplarzy.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!