Protokół dyplomatyczny w szkole

Wydawnictwo: Oficyna MM
LubimyCzytać

W ciągu całego roku w szkole odbywają się różne uroczystości, często również z udziałem ważnych gości. Kogo witać pierwszego? Jak w odpowiedni sposób ustawić flagę państwową? Czy zawsze należy ją wywieszać? Czy można umieścić kilka flag na jednym maszcie? W jaki sposób zapraszać, witać gości i usadzać na wyznaczonych miejscach? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań dostarczy kompleksowo...

Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań dostarczy kompleksowo opracowana publikacja e-book Protokół dyplomatyczny w szkole.

W opracowaniu wyjaśniamy podstawowe pojęcia, zadania, zasady i organizację protokołu dyplomatycznego. Radzimy, jak nie dopuścić do nieporozumień i zbędnych konfliktów i okazać innym szacunek. Dostarczamy wiedzy na temat ceremoniału, etykiety, organizacji uroczystości, zasad doboru strojów. Wdrożone dzięki naszej publikacji zasady postępowania wpłyną na lepszą organizację pracy szkoły i rozładują niepotrzebne napięcia.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!