Ogary z Bafut

The Bafut Beagles
837255742X
Afryka, Gerald Durrell
Pistacia

W czasie kolejnej wyprawy do Afryki po zwierzęta do londyńskiego ZOO, Durrell zawiera znajomość z uroczym, zabawnym, mocno „trunkowym” władcą państewka Bafut w Kamerunie. Na terenach wesołego Fona Gerald Durrell z pomocą Ogarów z Bafut, czyli czarnych myśliwych, łowi niezwykłe okazy afrykańskiej fauny i przeżywa zabawne, a niekiedy krew w żyłach mrożące przygody. Jego poczucie komizmu nigdy...

Jego poczucie komizmu nigdy nie zawodzi. Książkę, jak zresztą wszystkie książki Durrella, czyta się pękając ze śmiechu.

[opis wydawcy]

Pafnucy | 2010-08-15

Autentyczna pasja, wiedza i łatwość pisania. Duża łatwość. Nieco za duża.

Johel | 2016-04-12
LadyElspeth | 2015-08-17