Jak pisać, żeby czytali?

Wydawnictwo: Cztery Głowy
biznes, finanse
LubimyCzytać

Artur Jabłoński, ekspert w dziedzinie copywritingu, odkrywa tajemnicę dobrego pisania. Dobrego - czyli takiego, które przekaże czytelnikowi to, co chcesz mu przekazać. Z tytułu Jak pisać, żeby czytali? dowiesz się między innymi: jak ludzie czytają, na które elementy zwracać szczególną uwagę, jak ważne są tytuły, jaka powinna być długość akapitów, jakie czcionki stosować czy też co to jest laddering. Tylko praktyczne wskazówki, wsparte rzetelnymi narzędziami.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!