Laurki dla przedszkolaka

Wydawnictwo: E-bookowo
hobby
LubimyCzytać

W książce znajdziemy różne wzory laurek wykonanych z papieru i drobnych ozdób. Każdą z nich z łatwością zrobi dziecko w przedszkolu. Pamiętajmy, że są to tylko wzory, które możemy w dowolny sposób modyfikować, tworząc własne oryginalne dzieła. Robienie laurek z pewnością sprawi dzieciom wiele radości, a najlepszą nagrodą będzie uśmiech osoby, która otrzyma taki prezent. To również doskonały sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!