Mity medyczne, które mogą zabić. Fakty, które ratują życie

Wydawnictwo: Fronda
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Czy leki przeciwbólowe zabijają ludzi ? Nieznane metody zwalczania bólu. Groźne oblicze suplementów. Szkodliwe leki przeciwbólowe. Walka z katarem kosztem układu krążenia. Czy grejpfruty mogą zabić? Kawa jest zdrowa, a czekolada broni przed powstawaniem skrzeplin. Gorzka prawda o cukrze. Hot dog – twój wróg. Twarde dane wynikające z najnowszych badań zadają kłam wielu przesądom pokutującym...

Czy leki przeciwbólowe zabijają ludzi ?
Nieznane metody zwalczania bólu.
Groźne oblicze suplementów.
Szkodliwe leki przeciwbólowe.
Walka z katarem kosztem układu krążenia.
Czy grejpfruty mogą zabić?
Kawa jest zdrowa, a czekolada broni przed powstawaniem skrzeplin.
Gorzka prawda o cukrze.
Hot dog – twój wróg.

Twarde dane wynikające z najnowszych badań zadają kłam wielu przesądom pokutującym przez lata w medycynie prewencyjnej.

„Ta książka podważa mity, docierające do nas ze środków masowego przekazu i internetu , które czasami  są nam serwowane w sposób bardzo świadomy. Przekazuje rzetelne i aktualne informacje naukowe, często nieznane dla większości osób. Dodatkowo uczy, jak w prosty sposób jesteśmy w stanie zmienić jakość swojego zdrowia”.
Marek Marciniak, doktor nauk medycznych, neurochirurg

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!