inne
LubimyCzytać

Ta książka, która powstała dzięki dużemu wsparciu intelektualnemu i organizacyjnemu jej Współautorki, jest kontynuacją wcześniejszych: Dynamiki zarządzania organizacjami (Rokita 2009) oraz Myślenia systemowego w zarządzaniu organizacjami (2011). W książkach tych próbowałem, z lepszym lub gorszym skutkiem, radzić sobie ze złożoną naturą współczesnych zjawisk, interesujących wszystkich, którzy zajmują się zarządzaniem. Cechują się one tak dużą złożonością, iż są w rosnącym stopniu nieprzewidywalne. Publikacja składa się z sześciu obszernych rozdziałów.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!