inne
LubimyCzytać

Głównym celem poznawczym opracowania jest identyfikacja struktury i podstawowych wymiarów dynamicznych kompetencji internacjonalizacyjnych determinujących odpowiednią konfiguracje zasobów, struktur, procedur oraz rutyn organizacyjnych. Cel utylitarny monografii sprowadza się do zaoferowania kadrze menedżerskiej niezbędnej wiedzy pozwalającej na szybką i elastyczną rekonfigurację zasobów przedsiębiorstwa do zmiennych uwarunkowań rynków międzynarodowych. Praca składa się z pięciu rozdziałów. ISBN 978-83-7875-153-3, s. 140, praca naukowa.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!