Finanse firm w decyzjach menedżerskich

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania UW
inne
LubimyCzytać

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w gospodarce rynkowej wymaga odpowiedniego finasowania. Aby tak się stało, menedżerowie odpowiedzialni za finanse w przedsiębiorstwach powinni podejmować właściwe decyzje finansowe, operacyjne i inwestycyjne. Celem tej publikacji jest przybliżenie studentom oraz obecnym i przyszłym kadrom menedżerskim problematyki zarządzania finansami przedsiębiorstw zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i praktycznym. Zawarte w niej instrumentarium analityczne jest powszechnie wykorzystywane w praktyce gospodarczej, dzięki czemu niniejsza publikacja ma wyraźnie aplikacyjny charakter i omawia szczegółowo następujące zagadnienia: -pojęcie i istota finansów przedsiębiorstw; -źródła pozyskiwania kapitałów; -zarządzanie kapitałem obrotowym.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!