Pamiętnik nastolatki 13. Julia VI

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
LubimyCzytać

Czas szybko leci. Tak naprawdę sama nie zauważyłam, kiedy stałam się dorosła. A tu tymczasem już moja podopieczna, Ala, z uroczej dziewczynki zmienia się w zbuntowaną nastolatkę i wykręca różne numery. Martwię się o nią! Czy będę potrafiła pomóc jej przejść przez ten trudny czas? Czy ona będzie chciała skorzystać z moich rad? W szkole jak to w szkole raz lepiej, raz gorzej. A tu matura na...

W szkole jak to w szkole raz lepiej, raz gorzej. A tu matura na karku, o czym wszyscy nam ciągle przypominają. Największe problemy mam z chemią. Na dodatek ktoś dopisał w Librusie oceny z tego przedmiotu. Ale kto? Po co? I Czy Szamanka to odkryje? Wietrzę kłopoty.

Z kolei Natka i Maksym, którzy zawsze pozytywnie na mnie wpływają, zrobili całej naszej rodzince i przyjaciołom WIELKĄ NIESPODZIANKĘ. Jaką? Nie zdradzę Wam. Przeczytajcie książkę, a dowiecie się

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!