Szkolny słownik ortograficzny dla klas I-III

Wydawnictwo: SBM
LubimyCzytać

"Szkolny słownik ortograficzny dla klas I-III" to obowiązkowa książka w twojej biblioteczce. Wyposażony jest on w zasady pisowni podane w formie map myśli, ułatwiających zapamiętywanie. Dodatkowo na marginesach umieszczono skrócone zasady pisowni, utrwalające wiedzę. Na końcu książki znajdują się dyktanda i zadania ortograficzne, sprawdzające twoją znajomość ortografii. Słownik pomoże ci w nauce polskiej ortografii, a zabawne ilustracje ułatwią zapamiętywanie pisowni. Przy wielu hasłach podane są różne formy wyrazu oraz wyrazy pokrewne.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion