Jak obudzić śpiącą królewnę?

Wydawnictwo: wydacksiazke.pl
LubimyCzytać

Agnieszka właśnie skończyła studia w Anglii (tam również pracowała i w dużej części opłacała sama swoje studia). Po ukończeniu studiów wróciła na rowerze do Warszawy. Zajęło jej to dwa tygodnie.Znalazła ciekawą pracę w Warszawie i była bardzo szczęśliwa. Była znowuz rodziną.W piątek wieczorem 12 grudnia 2014 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w Warszawie wydarzyła sie tragedia. Agnieszka została potrącona przez samochód. Przechodziła na pasach dla pieszych przez ulicę. Jeden samochód się zatrzymał, ale drugi go minął
i ... Nie tak miały wyglądać tamte święta. Dlaczego szczęście w życiu przeplatane jest rozpaczą i łzami?
Za oknem znów wirują płatki śniegu. Wierzymy, że w życiu wszystko dobrze się kończy. Ta wiara, to cecha naszego szczęśliwego dzieciństwa.

Na Facebooku założyliśmy stronę :
BUDZIMY AGNIESZKĘ - GRUPA KRAKÓW. Chcemy, by nasz głos o pomoc dotarł do naszych znajomych, przyjaciół, ich znajomych i przyjaciół ...

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!