LubimyCzytać

Prezentowane opracowanie pt. Współczesne wyzwania bioetyczne jest owocem konferencji naukowej, która odbyła się w dniach 28-29.4.2009 r. w Uniwersytecie Warszawskim. Autorzy nadesłanych referatów poddali analizie kwestię o szczególnej doniosłości - problem dylematów bioetycznych - która w świetle ostatnich wydarzeń polityczno-społecznych staje się wyjątkowo aktualna. Publikacja wyróżnia się...

Publikacja wyróżnia się wielostronnością poglądów i różnorodnością stanowisk. Zagadnienia bioetyczne zostały podjęte przez teologów, filozofów, lekarzy i prawników.
Nie ma jednoznacznych odpowiedzi i rozwiązań dylematów natury etycznej. Wyrażamy jednak nadzieję, że niniejsza publikacja będzie dla Czytelnika drogowskazem.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion