Legal English - Niezbędnik przyszłego prawnika Teacher's Book

Wydawnictwo: C. H. Beck
LubimyCzytać

Legal English - Niezbędnik przyszłego prawnika Teacher's Book to publikacja przygotowana z myślą o nauczycielach pracujących z podręcznikiem do prawniczego języka angielskiego Legal English - Niezbędnik przyszłego prawnika. Książka ta, oprócz cennych wskazówek metodycznych, zawiera klucz do zadań, teksty nagrań oraz dodatkowe informacje z zakresu prawa, które mogą być pomocne w nauczaniu prawniczego języka angielskiego.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!