Przemyśleniem

Wydawnictwo: Ridero
poezja
LubimyCzytać

Wiersze dla ludzi o ukrytym sensie bycia ludźmi. Niejednoznaczna zabawa słowem, która ma zaciekawić, zadać pytania, przywołać wspomnienia. Odpowiedź na istnienie człowieka -- odpowiedź niejasna i niepełna. Sami musimy odkryć ją w tych wierszach. W imię głębszego przeżywania siebie i tego, co nas otacza. Dla źródeł wiedzy Od źródeł życia Jak woda z pobliskiego Kamyka Jak strumień czysty Czynnik krystaliczny

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!