Księga zagadek. Geografia i kultura

Wydawnictwo: SBM
LubimyCzytać

"Księga zagadek. Geografia i kultura" to wspaniała książka zawierająca mnóstwo quizów dotyczących świata. Dzięki lekturze dowiesz się, jak żyją ludzie w Ameryce Środkowej, jakie są największe oceany na świecie oraz kim są Maorysi. Po przeczytaniu tekstu możesz sprawdzić swoją wiedzę, odpowiadając na specjalnie przygotowane pytania. Ucz się poprzez zabawę! Książka prezentuje mnóstwo ciekawostek, a także rozwija u dziecka umiejętność czytania ze zrozumieniem!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!