Jak to w Pingwinowie bywa

Wydawnictwo: Maria Wójtowicz
LubimyCzytać

Bajka zainspirowana Paradą pingwinów. Popularnym celem wycieczek z Melbourne w Australii jest Wyspa Filipa, gdzie zamieszkuje duża kolonia pingwinków małych (Eudyptula minor). Codziennie po zapadnięciu zmroku pingwinki wychodzą z morza, spacerują plażą i udają się do swoich nor. Niepowtarzalne widowisko nosi nazwę Parada pingwinów. Obserwatorzy nie mogą chodzić po plaży, mogą tylko siedzieć na trybunach; nie wolno robić zdjęć.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!