Podróżowanie w Karpaty wczoraj i dziś

Wydawnictwo: Avalon
LubimyCzytać

Zjawisko turystyki we współczesnej kulturze zachodniej doczekało się wielu analiz teoretycznych. Turystyka i przemysł turystyczny są, od co najmniej trzech dekad znaczącą dziedziną badań akademickich, przyciągającą uwagę nie tylko socjologów, ale również historyków, etnografów, czy historyków kultury. Prezentowany w książce materiał, związany z podróżowaniem w Karpatach, ze względu na swoją...

Prezentowany w książce materiał, związany z podróżowaniem w Karpatach, ze względu na swoją wielowątkowość zasługuje na szczególną uwagę Czytelników.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!