Ze środka do Środka

Wydawnictwo: Ridero
LubimyCzytać

"Ze środka do Środka" to historia przemiany Grzesia w Grzegorza. Ze środka pisanego małą literą wypływają uczucia, emocje i wszystkie działania, które podejmuje bohater tej książki. Przerzucając jej kolejne strony odkryjesz wiele szczegółów, na co dzień niewidocznych dla oczu. Środkiem pisanym wielką literą jest serce drugiej osoby -- w moim przypadku Oli. Napisałem tę książkę w prezencie dla Niej, zarówno jeśli chodzi o samą treść, jak i sposób na spotkanie się z Nią na drugim końcu świata.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!