Uzdrawianie komórkowe. Odkryj prawdziwą naturę choroby i odzyskaj zdrowie

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
filozofia, etyka
LubimyCzytać

Autorka na przestrzeni 35 lat poszukiwała odpowiedzi na pytanie kim naprawdę jesteśmy i jak działa nasze ciało. Opracowała techniki uzdrawiania i odnowy biologicznej oraz nowe podejście do odżywiania. Udowadnia, że kontakt z własną wewnętrzną mądrością stanowi jedyną prawdziwą drogę do osiągnięcia szczęścia i równowagi w życiu. W książce opisuje trzy etapy kuracji, które mają za zadanie całkowicie przywrócić zdrowie. Podkreśla znaczenie wody dla ciała oraz metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Poznasz też sposoby oczyszczania organów wewnętrznych i przywracania równowagi hormonalnej oraz pH organizmu. Nauczysz się otwierać ścieżki energetyczne wewnątrz ciała, abyś mógł połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością. Poznaj najkrótszą drogę do zdrowia.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!