KOREKTA ROCZNA ODLICZONEGO VAT

Wydawnictwo: Infor PL
inne
LubimyCzytać

Publikacja przedstawia zasady dokonywania rocznej korekty podatku odliczonego w roku ubiegłym przez podatników wykonujących tzw. działalność mieszaną zobowiązani do dokonywania odliczeń częściowych oraz podatnicy zobowiązani do stosowania tzw. preproporcji Wynik korekty podatnicy ci powinni podać w pierwszej deklaracji składanej za dany rok. Informujemy, jakie obowiązki z tego tytułu ciążą na podatniku i jak krok po kroku dokonać prawidłowych obliczeń.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!