Zgubne pakty z diabłem

Wydawnictwo: MONUMEN
religia
LubimyCzytać

Nie jest istotne czy cyrograf, czyli pakt z diabłem, został sporządzony na papierze, w telefonie komórkowym czy komputerze. Może to być edytor tekstu, wiadomość SMS, gra komputerowa, jak również myśl, w której człowiek zwraca się do złego ducha z prośbą o coś. Wtedy, bardziej lub mniej świadomie, czyni Złego panem swojego życia. Religia, Wiara, Klątwy, Złorzeczenia, Przekleństwa, Egzorcyzmy,...

Religia, Wiara, Klątwy, Złorzeczenia, Przekleństwa, Egzorcyzmy, Zagrożenia Duchowe, Cyrografy, Diabeł, Szatan,

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!