Grzeczne dziewczynki marzą o karierze, a niegrzeczne ją planują

Tłumaczenie: Weronika Sobita
Wydawnictwo: Onepress
The Girl's Guide to Kicking Your Career Into Gear
978-83-246-1701-2
biznes, finanse

Przejmij kontrolę nad swoją karierą Wierzysz, że bycie grzeczną dziewczynką jest receptą na sukces? Z pewnością pomoże Ci dostać się bez kolejki do nieba, na pewno jednak nie będzie Twoim sprzymierzeńcem w karierze zawodowej. Najwyższy czas, byś zeszła na ziemię, zanim odczujesz przykre następstwa bolesnego upadku. Nikt nie zauważy Twojej inteligencji, zaangażowania i ciężkiej pracy, jeśli...

Przejmij kontrolę nad swoją karierą

Wierzysz, że bycie grzeczną dziewczynką jest receptą na sukces? Z pewnością pomoże Ci dostać się bez kolejki do nieba, na pewno jednak nie będzie Twoim sprzymierzeńcem w karierze zawodowej. Najwyższy czas, byś zeszła na ziemię, zanim odczujesz przykre następstwa bolesnego upadku. Nikt nie zauważy Twojej inteligencji, zaangażowania i ciężkiej pracy, jeśli będziesz chować się po kątach.

Chcesz wspiąć się na sam szczyt zawodowej kariery, udowodnić, ile jesteś warta? Możesz zakasować wszystkich, tylko pozbądź się niepotrzebnych zahamowań, poczucia winy czy wstydu i śmiało idź naprzód. Potrzebny Ci doskonały PR, a nikt nie zapewni Ci lepszego niż... Ty sama. Naucz się pokonywać blokujące Cię lęki, negocjować podwyżki i awanse, wpływać na swoich przełożonych, budować sieć wartościowych kontaktów, a także walczyć z głupimi stereotypami. Pokażemy Ci, jak się do tego zabrać.

* Zdobądź upragnioną pracę z wymarzoną pensją.
* Zostań mistrzynią subtelnej i skutecznej autopromocji.
* Staw czoło lękom i poznaj klucz do pewności siebie.
* Poznaj zasady tworzące nowoczesną etykę biurową.
* Naucz się osiągać wszystko, na co zasługujesz.

Nie skończyłam czytać tej książki ponieważ po przeczytaniu 70 stron z 236 stwierdziłam przeglądając też resztę rozdziałów, że nie ma tam nic czego bym nie wiedziała z innych źródeł o podobnej tematyce. Gdyby nie inne źródła na pewno skończyłabym to czytać. Jest to godna polecenia książka dla kogoś kto nie czytał podobnych.

Sciri | 2015-08-18
Arcsinx | 2014-08-08