Prawo spadkowe. Wydanie 11

Wydawnictwo: C. H. Beck
LubimyCzytać

Podręcznik zawiera omówienie systemu polskiego prawa spadkowego. Przedstawiono w nim m.in.: podział i skład spadku, formy dziedziczenia, umowy dotyczące spadku, dziedziczenie gospodarstw rolnych. Podrecznik zawiera omówienie systemu polskiego prawa spadkowego. Przedstawiono w nim m.in.: podział i skład spadku, formy dziedziczenia, umowy dotyczace spadku, dziedziczenie gospodarstw...

Podrecznik zawiera omówienie systemu polskiego prawa spadkowego.
Przedstawiono w nim m.in.:
podział i skład spadku,
formy dziedziczenia,
umowy dotyczace spadku,
dziedziczenie gospodarstw rolnych
Podrecznik zawiera omówienie systemu polskiego prawa spadkowego.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!