Kodeks cywilny. Orzecznictwo Aplikanta. Wydanie 3

Wydawnictwo: C. H. Beck
LubimyCzytać

Orzecznictwo Aplikanta - Kodeks cywilny, zawiera tezy orzeczeń do poszczególnych (wybranych) artykułów Kodeksu cywilnego. Cały zbiór składa się z pięciu części: Orzecznictwa do Kodeksu cywilnego, Orzecznictwa do Kodeksu postępowania cywilnego, Orzecznictwa do Kodeksu spółek handlowych, Orzecznictwa do Kodeksu postępowania administracyjnego, Orzecznictwa do Kodeksu karnego i Kodeksu...

Cały zbiór składa się z pięciu części:
Orzecznictwa do Kodeksu cywilnego,
Orzecznictwa do Kodeksu postępowania cywilnego,
Orzecznictwa do Kodeksu spółek handlowych,
Orzecznictwa do Kodeksu postępowania administracyjnego,
Orzecznictwa do Kodeksu karnego i Kodeksu postępowania karnego.
W niniejszym zbiorze znajdziesz tezy najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz sądów okręgowych. Pełną treść orzeczenia wraz z uzasadnieniem możesz następnie wyszukać w dostępnym na egzaminie komputerze.
Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin, a ponadto artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia. Dzięki temu unikniesz kolejek do komputerów w trakcie egzaminu.Co więcej, nie martw się, że przed egzaminem zostaną opublikowane nowe orzeczenia, których niniejsza książka nie zawiera, a które będą podstawa do prawidłowego rozwiązania kazusów. Gwarantujmy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2016 r. Zbiór będzie aktualizowany przez dodawanie nowych, ważnych tez do orzeczeń - szukaj aktualizacji na stronie www.testy-prawnicze.pl w zakładce Aktualizacje Aplikacyjne.
Jeśli zatem jesteś aplikantem tuż przed końcowym egzaminem prawniczym zawodowym oto zestaw książek z Orzecznictwem aplikanta, które musisz mieć każdego dnia pod ręką, aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski w 2016 r.Pozycja ta przyda się również Aplikantom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z poszczególnych dziedzin prawa w trakcie aplikacji.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!