Czarodziej wiatru

Wydawnictwo: Edipresse
LubimyCzytać

Historia o zawodowym żeglarzu. Opowieść, którą snuje on sam. Sięga pamięcią do lat dzieciństwa i młodości, mówi o marzeniach sterowania dużymi jachtami, o ciężkiej pracy i trudnej drodze do ich realizacji. Wspomina spotkania z największymi żeglarzami świata i rozmowy z monarchami. Opowiada o miejscach, w których był dzięki żeglarstwu, o podróżach, morzach, jachtach i największym spełnionym celu - Pucharze Ameryki. I wreszcie o lodzie, o "lataniu" bojerami. Dziękuje losowi za życie jakie ma i żonie za wsparcie.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion