Emerytka w Nowej Zelandii

Wydawnictwo: Maria Wójtowicz
LubimyCzytać

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie! Leopold Staff Książka jest opisem podróży po Nowej Zelandii. Wizyta w Nowej Zelandii była częścią samodzielnej podróży dookoła świata, pierwszej podróży podjętej przez autorkę po przejściu na emeryturę. Dookoła świata, bo z wykorzystaniem biletu RTW czyli Round the Word, jakkolwiek nie było zamierzeniem autorki zwiedzenie całego świata. Głównymi punktami programu były Wyspy Galapagos, Nowa Zelandia i Australia. Cała podróż trwała trzy i pół miesiąca. Niniejsza książka jest relacją z części wyprawy trwającej trzydzieści pięć dni podróży dookoła Nowej Zelandii. Zobacz też: http://emerytkawpodrozy.blogspot.com/

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!