Koronka do św. Dymfny. Patronki osób zmagających się z depresją

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
LubimyCzytać

Nie tylko życiowe tragedie, ale również długotrwały stres i konieczność sprostania coraz wyższym wymaganiom prowadzą często do utraty wewnętrznej równowagi i narastającego poczucia braku sensu życia. Walkę z depresją muszą toczyć nie tylko sami chorzy, ale i ich bliscy, którzy bezpośrednio odczuwają jej skutki. Zarówno jednym, jak i drugim pragniemy dać do ręki skuteczne narzędzie do walki koronkę do św. Dymfny, patronki osób zmagających się z problemem depresji. Do książeczki zawierającej między innymi opis życia świętej, historię kultu św. Dymfny oraz modlitwy za jej wstawiennictwem, dołączony jest prezent w postaci koronki-bransoletki, która noszona na ręce ułatwi modlitwę w każdych okolicznościach.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion