Bogać się kiedy śpisz. Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse
LubimyCzytać

Oczywiście tytułu tej książki nie można traktować dosłownie. Niemniej ludzie, którzy przeczytali tę książkę, wiedzą już, jak wykorzystać swoją podświadomość (która pracuje także, kiedy Ty śpisz). Zmienili swój sposób myślenia na taki, który pomógł im osiągnąć to, o czym marzyli: udany związek, wpływ na innych, zdrowie czy pieniądze. Z pewnością wiesz, że cały nasz umysł jest podzielony na dwie części: świadomą i nieświadomą. Część świadoma odbiera wrażenia za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Jest bardzo skuteczna w podejmowaniu tysięcy codziennych decyzji. Kiedy wykonujesz jakąkolwiek świadomą czynność bierzesz ze stołu ołówek, mówisz do kelnera, dzwonisz do kogoś Twoja świadomość wysyła sygnały do Twojego ciała. Kiedy zaś zasypiasz, Twoja świadomość także zasypia. Ta druga część umysłu nie śpi nigdy. To jest właśnie Twórcza Podświadomość. Twórcza Podświadomość dosłownie utrzymuje Cię przy życiu. Odpowiada za nieświadome funkcje, takie jak bicie serca i oddychanie. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że Twoja Twórcza Podświadomość steruje także Twą osobowością, Twym charakterem, popędami oraz najgłębszymi i najbardziej skrytymi pragnieniami! Ta książka pokazuje, jak używać własnej podświadomości, gdy śpisz, aby osiągnąć to, czego chcesz od życia... Lepszy związek, małżeństwo, pieniądze, wpływ na innych. Na własne życzenie będziesz mógł używać swojego twórczego umysłu w rozwiązywaniu codziennych problemów, podejmowaniu właściwych decyzji i znajdowaniu sposobów na osiągnięcie swoich celów. Brzmi to mało realnie, nieprawdaż? Tak uważali praktycznie wszyscy, którzy zdecydowali się sięgnąć po tę książkę, ZANIM jej nie przeczytali.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!