Okładka książki Od nałogu do miłości. Jak wyzwolić się od uzależnienia od seksu i odnaleźć prawdziwe uczucie Patrick Carnes
Patrick Carnes Wydawnictwo: Media Rodzina nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Media Rodzina
2016-05-10
2001-01-01

Okładka książki Cyberseks. Skuteczna walka z uzależnieniem Patrick Carnes, David L. Delmonico, Elizabeth Griffin, Joseph M. Moriarity
Cyberseks. Sku... Patrick Carnes, Dav...

Jest to najczęściej wymieniana książka nt Uzależnienia od Seksu. Jednak jako najlepszą wskazuje się PUŁAPKA PORNO polecaną przez Patricka Carnes'a. Nadal można ją trafić w wersji papierowej:

www.bit.ly/zdrowy-seks

www.bit.ly/zdrowy-seks

Ciekawa propozycja o uzależnieniu od seksu

Ciekawa propozycja o uzależnieniu od seksu

Problem nieuświadomionego nałogu często tak idealnie wkomponowuje się w naszą rzeczywistość, że swój sztuczny, wykreowany obraz siebie przyjmujemy za jedyny prawdziwy. Tę książkę można polecić każdemu, kto ma problem nie tylko namacalnym seksem, ale pornografią, uwodzeniem, życiem fantazjami czy innymi skłonnościami natury seksualnej w chorobliwym nadmiarze. Książka bazuje na badaniach, ale świetnie opisuje kulturę, motywy, mechanizmy działające w ludziach, społeczeństwie czy domach pierwotnych, w których ma miejsce "urodzenie się" uzależnień. Przynam szczerze, że neutralnie podchodziłem do tej książki, ale mogę śmiało powiedzieć, że jest naprawdę niesamowicie wartościową lekturą.

okowy zdrady

okowy zdrady

Tyle lat temu została wydana ta książka, a do tej pory najlepiej opisuje świat seksoholików. 10/10

Książka została napisana bardzo przystępnym językiem. Teoria poparta opisami przypadków prawdziwych osób. W przystępny sposób opisane mechanizmy uzależnienia, faza zdrowienia itp. Książka nie tylko dla psychologów.

Badania ankiet wśród sexoholików. Dobre do uświadomienia każdemu dotkniętemu, że "jego PROBLEM" mają też inni, a czasem gorszy, oraz wskazówki co z tym zrobić. To nie poradnik, ale czyta się dobrze -jak to zwykle z historiami innych ludzi. Myślę, że niedługo będą musieli zrobić nowy nakład, bo jesteśmy świadkami utajonej pandemii uzależnienia od seksu.

Dość dobra i ciekawa dla osoby, która patrzy na ten problem z boku.
Ta książka uświadamia, że nikt nie obudził się z myślą "od dziś jestem seksoholikiem", ale że jest to proces, w trakcie którego przewinęły się toksyczne związki (nie mylić z nieudanymi) i m.in próby samobójcze.

Dość dobra i ciekawa dla osoby, która patrzy na ten problem z boku.

• Uzależnienia
  • Psychologia
  • DO KUPIENIA
  • Chcę kupić
  • Odrzucone

Patrick Carnes Od nałogu do miłości. Jak wyzwolić się z uzależnienia od seksu i odnaleźć prawdziwe uczucie. Zobacz więcej