Ozdoby z filcu. Zrób to sam

Wydawnictwo: Literat
hobby
LubimyCzytać

Praktyczny poradnik, w którym znajdziesz pomysły na samodzielne wykonanie niebanalnej biżuterii, ciekawych zabawek i oryginalnych upominków z filcu. Przy każdym projekcie zamieszczono wykaz niezbędnych materiałów i narzędzi, instrukcję wykonania krok po kroku oraz liczne fotografie pomocnicze. Dowiesz się, jak zrobić m.in. kolczyki stokrotki, ocieplacz na kubek, misia, etui na komórkę, brelok samochodzik, korale i broszki.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!