Wydawnictwo: Literat
hobby
LubimyCzytać

Angielski dla dzieci 3-7 lat to zaproszenie do wspólnej zabawy edukacyjnej z językiem niemieckim dla dzieci i rodziców. Proponowana forma czytania globalnego, czyli rozpoznawania całych słów, sprzyja przyswajaniu nowych słówek. Nasza książka opiera się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej dziecko kojarzy konkretny obrazek ze słowem pisanym, wspomaga naturalną naukę języka od bardzo wczesnych lat (według najnowszych badań, im wcześniej i więcej dziecko przyswoi, tym lepiej), wykorzystuje naturalną ciekawość dziecka do zdobywania wiedzy i poznawania świata, wspomaga rozwój intelektualny poszerza słownictwo z różnych dziedzin, rozwija zdolności manualne dziecka. E-book zawiera następujące rozdziały: Body, House, Fruit, Farm animals, Numbers 1-10, Family, Clothes, Toys, a także słowniczek. Polecamy również Angielski dla dzieci 3-7 lat. Najnowsza metoda nauki przez zabawę. Karty obrazkowe czytanie globalne. Numbers 11-20, Weather and seasons, Activities, My town, School, Jobs, Zoo animals, Food and drink i Niemiecki dla dzieci 3-7 lat. Najnowsza metoda nauki przez zabawę. Karty obrazkowe czytanie globalne.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!