Ebiznesplanowanie. Niezbędny początek Twojego sukcesu w Internecie

Wydawnictwo: Złote Myśli
inne
LubimyCzytać

Jak brak jednej decyzji może wykończyć Twój internetowy biznes zanim na dobre się rozkręci. Prawdopodobnie gdzieś w Twojej głowie tli się pomysł osiągnięcia tak spektakularnego sukcesu w Internecie, jakim pochwalić może się Maciej Popowicz, założyciel portalu Nasza-klasa.pl, czy nowo wschodzące gwiazdy Internetu założyciele takich portali jak: Spryciarze.pl, ZnanyLekarz.pl, Gastronauci.pl. Pomysłodawcy wspomnianych projektów zdradzili sekret swojego sukcesu. W telegraficznym skrócie: chodzi po prostu o pomysł i plan jego realizacji. Po co mi biznesplan, skoro mam wszystko w głowie? Na to pytanie jest tylko jedna, bardzo prosta odpowiedź: mając plan tylko w głowie, skazujesz go na porażkę Zobacz: Na podstawie badań przeprowadzonych przez firmy Massachusetts Mutual i AT&T udowodniono, że przedsiębiorcy, którzy mają pisemny plan marketingu i sprzedaży, odnoszą sukcesy. Czy jest sposób na to, aby przekonać Cię, że ebiznesplan to fundament sprawnie działającego ebiznesu? Według mnie jest jeden sposób, aby to zrobić. Wystarczy zapytać tych, którzy działają z sukcesem w Internecie, a ich biznesy przynoszą dochody. 90% z nich powie Ci: zacznij od pomysłu i planu działania. Po lekturze przekonuję się, że planowanie jest podstawą, nawet w czymś tak dynamicznym jak ebiznes. S. C.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!