Podróżnicze wycinanki. Wybrzeże Bałtyku. Wydanie 1

Wydawnictwo: Bezdroża
LubimyCzytać

Podróżnicze wycinanki są uzupełnieniem książeczki "Mój dziennik podróży", nie stanowią samodzielnej publikacji. „Podróżnicze wycinanki” o mieście, regionie lub kraju wyprawy, to dodatek do publikacji "Mój dziennik podróży". Dziecko znajdzie tu ciekawostki i zagadki dotyczące odwiedzanego miejsca, a także mapę, flagę, krzyżówkę oraz emotikony gotowe do wycięcia i wklejenia do "Mojego...

„Podróżnicze wycinanki” o mieście, regionie lub kraju wyprawy, to dodatek do publikacji "Mój dziennik podróży". Dziecko znajdzie tu ciekawostki i zagadki dotyczące odwiedzanego miejsca, a także mapę, flagę, krzyżówkę oraz emotikony gotowe do wycięcia i wklejenia do "Mojego dziennika podróży". Dzięki specjalnie przygotowanym do wydrukowania kartom A4 (w formie pliku pdf), dziecko wycina, rysuje, bawi się i poznaje podczas podróży, a wypełniony dziennik jest jego własnym pamiętnikiem-przewodnikiem. Dzięki temu wakacje i weekendowe wyjazdy stają się niezapomniane!

Publikacja "Mój dziennik podróży" powstała z myślą o dzieciach w wieku 5-10 lat oraz rodzicach, którzy chcieliby dziecku przekazać ciekawe informacje o odwiedzanym miejscu. Mój dziennik podróży jest uniwersalny, można zabrać go ze sobą zarówno na zimowe i letnie wakacje, jak i kilkudniowy wyjazd za miasto. Sprawdzi się podczas wycieczek po Polsce i w trakcie zagranicznych wojaży.

Zobacz inne kierunki dla których przygotowaliśmy Podróżnicze wycinanki:

Kraków i Wieliczka
    Bieszczady
    Londyn

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ WYCINANKI:

MÓJ DZIENNIK PODRÓŻY

Mój dziennik podróży – to Twoja księga wspomnień z wyprawy. Zabierz go w podróż, zapisuj swoje przygody, wklejaj pamiątki zbierane po drodze, rysuj! To książka interaktywna! Ściągnij z internetu „Podróżnicze wycinanki” o mieście, regionie lub kraju Twojej wyprawy. Wycinaj, baw się i poznawaj! Wypełniony dziennik stanie się Twoim własnym pamiętnikiem-przewodnikiem. Dzięki temu Twoje podróże będą niezapomniane!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!