Nad Rospudą i jeszcze dalej

Wydawnictwo: Ridero
LubimyCzytać

Książka przedstawia niezwykłe losy 94-letniej Babci Zosi, która opowiedziała swoją barwną historię członkom rodziny i od dawna marzyła, aby następne pokolenia mogły przeczytać jej książkę. Unikatowość tych opowiadań polega na niezwykłości formy i języka. Z racji sędziwego wieku autorki poznajemy również czasy przedwojenne i czytając jej książkę, przeskakujemy w czasie, bawiąc się historyjkami. Czarującą osobowość Babci Zosi ukazują też archiwalne i współczesne zdjęcia.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!