Ateny. Mapa Freytag & Berndt 1:12 000

Wydawnictwo: Freytag&Berndt
LubimyCzytać

Plany miast Freytag & Berndt to ponad sto najbardziej fascynujących miast świata zgromadzonych w jedynej tak szerokiej ofercie. Najliczniej reprezentowane są metropolie europejskie, w których austriackie wydawnictwo specjalizuje się od lat. Tradycje wydawnicze Freytag & Berndt sięgają 1770 roku od tego czasu bogactwo wiedzy i doświadczenia jest nieustannie uzupełniane o najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie aktualizacji danych i sposobów nanoszenia ich w taki sposób, żeby plan nie tylko był użyteczny, ale także estetyczny. Plany miast wydawnictwa Freytag & Berndt wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkową przejrzystością i intuicyjną wręcz czytelnością. Kupując plan z naszej z oferty, masz pewność, że zaopatrujesz się w pozycję aktualizowaną z ponadprzeciętną częstotliwością między innymi dzięki stałej wieloletniej współpracy z urzędami miejskimi.

Plany miast Freytag & Berndt zawierają mnóstwo cennych informacji na temat zabytków, atrakcji turystycznych i miejsc rozrywki. Oto kwintesencja metropolii użyteczna bez względu na kąt, pod którym zechcesz jej się przyjrzeć!

Kto kupuje, nie błądzi!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!