Sprawny lider

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse
LubimyCzytać

Umiejętności przywódcze są istotą dobrego zarządzania. To one często decydują o pozycji w firmie i tempie, w jakim rozwija się kariera zawodowa. Choć nie każdy rodzi się liderem, to istnieje wiele narzędzi i technik, które rozwijają tak pożądane dziś na rynku pracy umiejętności kierowania zespołem. To one decydują, czy będziesz piąć się po szczeblach kariery, czy też zostaniesz szeregowym pracownikiem. Aby je opanować i osiągnąć mistrzostwo, potrzeba jednak czasu i wiele wytrwałości.

Ten praktyczny przewodnik pomoże Ci zdobyć i udoskonalić umiejętności związane z zarządzaniem. Znajdziesz tu prawdziwą definicję skutecznego przywództwa, a także liczne wskazówki dotyczące obszarów działania lidera, takich jak:

zdefiniowanie stylu przywództwa, który najbardziej Ci odpowiada;
rozwijanie najważniejszych umiejętności przywódczych;
doskonalenie pracowników;
budowanie efektywnego zespołu;
zarządzanie zmianą.

"Sprawny lider" uzupełniony jest o testy sprawdzające, dzięki którym zweryfikujesz swoje umiejętności. Zastosuj teorię zarządzania w praktyce i wyzwól drzemiący w Tobie potencjał.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!