Niezwykłe miejsca świata. Wydanie 2

Wydawnictwo: SBM
LubimyCzytać

Każdy zakątek Ziemi jest inny i niepowtarzalny to zasługa zarówno Matki Natury, jak i cywilizacji ludzkiej. Nie da się przecież porównać piękna dzikiej dżungli do czaru paryskich uliczek. Każde z tych miejsc jest wyjątkowe i piękne. Książka Niezwykłe miejsca świata prezentuje najbardziej zadziwiające i zniewalające zakątki Ziemi: od melancholijnych krajobrazów Skandynawii przez nowoczesne metropolie po nieujarzmione oceany.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!