biznes, finanse
LubimyCzytać

Peter Fisk, doświadczony strateg, w swojej kolejnej, inspirującej książce wskazuje główne czynniki decydujące o sukcesie rynkowym. Przytaczając przykłady firm, które w szczególny sposób zaznaczają swoją obecność w branży (Apple, Disney, FedEx, Ferrari, Gucci, 3M, Marks & Spencer, Nike, Porsche, Second Life, Tchibo, Zara), odpowiada na pytania: Jaką rolę odgrywa w naszym działaniu...

Jaką rolę odgrywa w naszym działaniu inteligencja i wyobraźnia?
Dlaczego ważne jest myślenie niekonwencjonalne?
Dlaczego warto zaproponować coś nowego zamiast ulepszać to, co już jest?
Jak angażować pracowników i klientów w innowacyjne działania?
Jak realizować pomysły w praktyczny i opłacalny sposób?
Co charakteryzuje geniusza biznesu?

Autor nie tylko definiuje geniusza biznesu, lecz także udziela konkretnych wskazówek, jak nim zostać, opierając się na wieloletnim doświadczeniu współpracy z takimi firmami jak British Airways, Coca-Cola, Marks & Spencer, Microsoft, Virgin czy Vodafone. Zachęca do innowacyjnego myślenia, wykorzystywania własnego potencjału oraz większego angażowania się w rozwój firmy i rynku.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion