Po prostu Photoshop 5 PL/5.5

Wydawnictwo: Helion
8371971109
LubimyCzytać

Książka jest przeznaczona dla początkujących użytkowników. Jej zadaniem jest przekazywać wiedzę za pomocą jak najmniejszej ilości tekstu, a jak największej ilości obrazów. "Jeden obraz wart jest tysiąca słów". Przekonasz się, że to prawda, jeśli zapoznasz się z tą książką. Photoshop firmy Adobe to obecnie światowy standard, program numer jeden w dziedzinie obróbki obrazów rastrowych. Wydano o nim wiele książek, które mają po pięćset i więcej stron. Wiele osób, które chciałyby go poznać, zostaje odstraszonych grubością tych tomisk. Czy naprawdę Photoshop jest aż tak niedostępny? Nie, i nie potrzebujesz wielu lat studiów, aby się nim posługiwać. Możesz rozpocząć od razu, pod warunkiem, że obok monitora położysz tę książkę.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion