Życie jak Miłość

poezja
Ridero
2016-08-01
2016-08-01

To tylko i wyłącznie moje subiektywne odczucie - ten tomik porzuciłam jakieś pół roku temu i wróciłam do niego, ale nadal moje zdanie się nie zmieniło. Mimo iż nie ma tu niczego, co powoduje, że czułabym się zażenowana, żadnych rymów częstochowskich, żadnej tematyki okropnej, to jednak źle mi się to czyta, bardzo się męczę. Nie każdy może pisać, bo gdyby tak było, to ciężko byłoby znaleźć to co dobre. Nie rozumiem tych wierszy, moim zdaniem są napisane na siłę, nie mają większego sensu, nie są też zwyczajnie ładne.

• Poezja

Dodaj cytat z książki Życie jak Miłość