8371971648
LubimyCzytać

Proponujemy Ci najskuteczniejszą i najbardziej niezawodną metodę przygotowania się do egzaminów MCP i MCSE. Technika użyta w podręcznikach z serii Exam Cram™ pozwala skoncentrować się dokładnie na zagadnieniach wymaganych do uzyskania certyfikatu. Podręcznik ten: został zaplanowany i napisany specjalnie pod kątem przygotowań do egzaminu egzaminu egzaminu Implementing and Supporting...

Podręcznik ten:

został zaplanowany i napisany specjalnie pod kątem przygotowań do egzaminu egzaminu egzaminu Implementing and Supporting Microsoft Windows NT Workstation 4.0 (egzamin 70-073);
opisuje techniki wykonywania testów o stałym zestawie pytań oraz nowych testów adaptacyjnych, ostrzeżenia o potencjalnych pułapkach, wskazówki pozwalające uczyć się efektywniej;
prezentuje przykładowe testy, skonstruowane pod kątem przygotowania do prawdziwego egzaminu;
zawiera specjalną wkładkę obejmującą kompendium wiedzy na temat objęty egzaminem;
zawiera dwa pełne testy przykładowe.

A oto opinia jednego z czytelników korzystającego z książek z serii Exam Cram™:
Jest mi bardzo miło poinformować, że w ostatni piątek przystępowaliśmy z Grzesiem do egzaminu certyfikacyjnego z Windows NT Workstation i zdaliśmy go z wynikiem ponad 900 pkt. na 1000 możliwych do uzyskania, otrzymując tytuł MCP (do zdania wystarczyło tylko :) 700 pkt.). Nie ukrywam, ze oprócz własnego doświadczenia dużą rolę w przygotowaniu odegrały książki Exam Cram™, co chyba świadczy dobrze o wyborze Andrzeja :)pozdrowieniaeMCeP Stan :)P.S. Nie ustajemy w wysiłkach i mamy aspiracje do lutego przyszłego roku zrobić MCSE.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!