Archiwizatory dla każdego + dyskietka

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Już dziś rozpocznij archiwizację! Książka poświęcona przeznaczonym dla komputerów PC programom do kompresji oraz archiwizacji danych. Omawia podstawy korzystania z najnowszych wersji trzech najpopularniejszych wśród użytkowników programów: PKZIP, ARJ, LHA. W odróżnieniu od typowych opisów oprogramowania, zawiera materiał uporządkowany według klucza praktycznych zastosowań, prezentując liczne...

Już dziś rozpocznij archiwizację!
Książka poświęcona przeznaczonym dla komputerów PC programom do kompresji oraz archiwizacji danych. Omawia podstawy korzystania z najnowszych wersji trzech najpopularniejszych wśród użytkowników programów: PKZIP, ARJ, LHA. W odróżnieniu od typowych opisów oprogramowania, zawiera materiał uporządkowany według klucza praktycznych zastosowań, prezentując liczne przykłady i mniej banalne możliwości programów. Na uwagę zasługuje również porównanie trzech opisywanych w książce konkurentów, zarówno pod względem osiągów, jak i możliwości funkcjonalnych.

Co to jest program archiwizujący
Co mogę zyskać?
Za jaką cenę?
Jak zwiększyć współczynnik kompresji?
Jak odzyskać pliki z uszkodzonych archiwów?
Jak utworzyć archiwum na kilku dyskietkach, gdy objętość archiwum przekracza wielkość pojedynczej dyskietki?
Jak pakować z podkatalogami?
Jak archiwizować plik spełniające określone warunki?
Jak zabezpieczać archiwa hasłem?

Zawiera dyskietkę z programami sharewarowymi: PKZIP, LHARC, ARJ

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!