Polar Bared

Okładka książki Polar Bared Eve Langlais
Okładka książki Polar Bared
Eve Langlais Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: Kodiak Point (tom 3) literatura piękna
Kodiak Point (tom 3)
Amazon Digital Services
2014-11-04
2014-11-04

Historia Gene`a i jego nieśmiałej Vicky usatysfakcjonowała mnie. Jest tam wszystko, czego wymagam od romansu paranormalnego: miłość, walka, zdrada, przeszkody i szczęśliwy koniec. Do tego sporo lekkiego humoru i wciągająca akcja.

Czułam, że historia Gene przypadnie mi do gustu i nie myliłam się :)
Nasz zły chłopiec, który spowodował tyle kłopotów w poprzednich częściach sam dostał swój kawałek słodyczy. Dostał go w postaci uroczej, pulchnej okularnicy, która wpadła na niego (a raczej jego niedźwiedzia) w najmniej spodziewanym momencie - czyli podczas opalania się i leniuchowania. Nie spodział się, że ten mały, niezdarny człowiek, którego trzymały się kłopoty wstrząśnie jego światem.
Vicky, po ciężkim małżeństwie, śmierci męża postanawia spróbować przygody - wyjeżdża, wraz z ekipą badaczy na lodowe pustkowie, by badać i fotografować dzikie gatunki. Nie spodziewa się jednak, że tak blisko spotka niedźwiedzia polarnego i że z kłopotów wybawi ją małomówny i nagi... tak nagi, przystojny mężczyzna.

Akcja i niebezpieczeństwa - te czyhające na Vicky i te na Gene są częste i nadają akcji tempa. Urocze przerywnik, gdy bohaterowie walczą z pożądaniem i ciemnymi myślami są fajnie wplecione. I niespodziewany wróg/sojusznik, który ściąga ich do Kodiak Point, to pomysł na świetną historię.
Po tym wszystkim co Gene narobił nie spodziewałam się, że wszystko tak łatwo się potoczy, ale nie jestem rozczarowana :)

POLECAM

Czułam, że historia Gene przypadnie mi do gustu i nie myliłam się :)

• Zmiennokształtni
  • ➳Tłumaczenia